Mean Well HLG 320W 12V 22A LED Driver HLG-320H-12AB
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
21
quantity
Product details
Category
NEW
  • 【Use Requirements】 Input Voltage 90 ~ 305VAC / 127 ~ 431VDC. LED driver with 3-in-1 dimming function (1~10Vdc, 10V PWM signal and resistor).